"מציבים את הילדים במרכז ולא באמצע"

שמי רעות סף-גבאי, עורכת דין משנת 2007 ומגשרת משנת 2010.

אני מתמקדת בגישורי משפחה, למשל-הסכמי הורות, הסכמי ממון, הסכמי פרידה וגירושין וכן סיכסוכי ירושה.

למדתי ייעוץ טיפולי למשפחות וזוגות, התערבויות במשברים משפחתיים וזוגיים, העשרתי את ארגז הכלים המקצועי במשך השנים על ידי הבנת המערכת המשפחתית והיום אני מספקת ללקוחות שלי את הפתרונות הטובים ביותר לסיום המשברים ועל ידי כך לחסוך הנזקים העצומים, הרגשיים והכספיים הכרוכים במלחמות בבתי המשפט.

ניהול לא נכון של המשבר יביא עמו השלכות קצרות וארוכות טווח ומחירים כבדים כגון- פגיעה בחוסן הרגשי, נפשי ופיזי של בני המשפחה, קושי להתמודד עם קשיים, חרדה מעימותים, קושי בבחירת זוגיות בריאה אצל הילדים וכו'.

תמונה של רעות.jpg

מטרת הגישור- לנהל את המשבר באופן אחראי ובריא ולמנוע את כל הנזקים מבעוד מועד!

לגישור יש שתי מטרות מרכזיות- להגיע להסכם הוגן לכל הצדדים וכן, להניח תשתית טובה לשיקום מערכת יחסים בין הצדדים, כך שימשיכו להיות טובים אחד לשני גם שנים קדימה.

בסיכסוך בין בני זוג, שנפרדים או מתגרשים, בין אם מדובר בבעל ואישה, ידועים בציבור, בני זוג מאותו מין, אני מחזירה את המשפחה למסלול ועוזרת להם לראות את עצמם כצוות, הרי יש להם ילדים משותפים ומטרה משותפת- שהילדים שלהם יהיו בריאים בנפשם וגופם.

גישור הוא תהליך שמאפשר לעבד את הפרידה, להגיע להסכמות וזה מרגש כל פעם מחדש. בגישור אנחנו מתמקדים בהפגשת חוסר הוודאות, הפחדים והבילבול, ומתכננים את העתיד הקרוב והרחוק ועל כך משיבים תחושת ביטחון, יציבות וודאות.

המטרה שלי בגישור ובייעוץ המשפטי, להביא את לקוחותיי להסכם הכי טוב עבורם, להניח תשתית בריאה לניהול מערכת יחסים משפחתית תקינה ולאפשר להורים ולילדים לצמוח מתוך המשבר ולצאת חזקים ובריאים.

 גישור הוא תהליך המתאים לכל זוג או משפחה שיש שם קונפליקט וצריך הסכם. גישור מתאים במיוחד למשפחות וזוגות שיודעים שמגיע להם ולילדים שלהם שלסיפור הזה יהיה סוף טוב, והם החליטו לתת להם את זה.

לתאום פגישת היכרות  התקשרו 077-7295965

 או השאירו פרטים כולל שעה נוחה להתקשרות ואחזור אליכם

Success! Message received.