גישור לגירושין

 

גישור לגירושין מטרתו לסייע לבני הזוג לפתור את המחלוקות ביניהם ולהגיע להסכם גירושין טוב והגון מבלי לנהל מאבק משפטי ארוך ויקר. המגשר מכוון את הגישור באופן שיסייע לכל צד להחליט כיצד הוא רוצה להמשיך את חייו.

בגישור הצדדים נפגשים עם המגשר, חלק מהפגישות תהיינה בנוכחות שני הצדדים עם המגשר וחלק מהפגישות תהיינה רק של צד אחד עם המגשר. המגשר המוסמך, בעל ניסיון רב שנים בגישור לגירושין, אינו נוקט צד ומסייע לכל אחד מהצדדים להגיע להסכם הוגן. חשוב לדעת שכל מה שנאמר בגישור, גם השיחות בפגישות הנפרדות של כל אחד מהצדדים עם המגשר הנו חסוי וסודי.

מחקרים מראים שהחלטות שהתקבלו במשותף על ידי הצדדים בגישור לגירושין מכובדות ומתמלאות על ידי הצדדים לאורך זמן. גישור לגירושין והשיח על נושאים רגישים ו'טעונים'  מספק לצדדים הזדמנות מצוינת לשנות את האופן בו הם מתקשרים אחד עם השני. בני זוג שהתגרשו וניהלו מאבקים בבתי המשפט מתקשים לתקשר אחד עם השני גם לאחר סיום התיק המשפטי ומתמודדים עם רמות גבוהות של מתח וכעס שמונעים מהם לשתף פעולה למען הילד. מיותר לציין שהנפגעים העיקריים של מצב זה הוא הילדים. גישור לגירושין פותר את העניין ומאפשר לבני הזוג לנהל מערכת יחסים חיובית גם לאחר הגירושין. גישור לגירושין מאפשר לבני זוג עם ילדים להגיע להסכם שיכבד את ההורות של כל אחד מהצדדים. בהסכם בונים את המתווה לחזית הורית אחידה תוך התחשבות בנסיבות האישיות של כל משפחה ומתאימה לצרכים הספציפיים של בני המשפחה. מתווה הורי משותף מפחית חרדה אצל ילדים ותורמת לתחושת החוסן והביטחון העצמי. גישור לגירושין הנו הליך ממוקד ילדים, ששם את טובת הילדים ורווחתם במרכז. המגשר המוסמך מוודא ש"קול הילדים" נשמע בחדר הגישור למרות שהם אינם חלק מהגישור.  

לתאום פגישת היכרות התקשרו 077-7295965

 או השאירו פרטים  ואחזור אליכם

Success! Message received.